Vítání prosince zpěvem

01.12.2016 15:57

Velmi příjemné dopoledne prožili všichni, kdo zavítali první prosincový den do Městské knihovny. Půjčování knih mělo být totiž zpestřeno hudebním pásmem slečny Šárky Kohoutové a pana Františka Hromadníka. Je až podivuhodné, jak se z malé nepříliš plánované či nazkoušené akce může stát hluboký kulturní zážitek. Úžasný hlas slečny Šárky se nesl celým Spolkovým domem, přilákal nejenom její příznivce, čtenáře, cvičenky z místní tělocvičny, ale i mnohé kolemjdoucí a nakonec se v knihovně sešlo přes třicet lidí. A věřte, že při tomto zdařilém minikoncertu plném dojemných skladeb, osobních vyznání a vánočních melodií zaslzelo nejedno oko. Takových lidí, kteří dokážou svým uměním druhé potěšit, dojmout i donutit k zamyšlení nad vlastním osudem v dnešní uspěchané době, není mnoho. Proto poděkujme slečně Šárce, panu Hromadníkovi a také všem čtvrtečním návštěvníkům knihovny za nevšední všední dopoledne.