Sobotní akce v knihovně

19.06.2017 08:04

V sobotu 17. 6. prošlo naší knihovnou kolem stovky návštěvníků. Už od osmi hodin od rána si rodiče s malými dětmi přicházeli prohlédnout nabídku deskových her firmy Mindok. A odpoledne? To bylo v knihovně opravdu živo. V rámci oslav 5. výročí založení Spolkového domu si nejenom výstavu her, ale především krásné prostory naší knihovny a nabídku titulů k půjčování přišly prohlédnout zástupy hostů. Někteří z nich se podivili, že na regálech své oblíbené knihy, novinky či bestsellery neobjevili. A my víme proč. Jsou totiž v rukách čtenářů, kdyby ležely na policích, bylo by to smutné. A aby návštěvníci smutní neodcházeli, hned si mohli požadované tituly zarezervovat. Doufáme, že všichni odcházeli spokojení a hlavně, že se k nám do knihovny rádi zase vrátí.